• PAYLAŞ

HSBC’den ‘büyük adım’

3 Mart 2014 Yorumlar (0)

HSBC Türkiye, yenilikçi yaklaşımıyla, tüketicilerin hayatını kolaylaştıran büyük bir adım attı. Bankanın mevcut ve yeni tüm müşterilerini kapsayan adımla, biri fatura olmak üzere en az 500 TL tutarında üç adet aylık ödemesini, HSBC’deki vadesiz hesabından yapan müşteriler; hesap işletim ücreti ödemiyor, şube, internet, ATM ve telefon bankacılığı kanallarından, EFT ve havale işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebiliyor.

3 SUBE2

HSBC müşterileri bankanın getirdiği bu yenilikle hesap işletim ücreti ödemedikleri gibi Modern Hesap ile mevduatlarına sürekli hoş geldin faizi kazanırken, her ayın ilk yedi günü 5 bin TL’ye kadar Kredili Mevduat Hesabı’nı bedava kullanabiliyor. Müşteriler ayrıca, ücretsiz ferdi kaza sigortasından yararlanarak, ödemelerini güvence altına alabiliyor.

Fatura, kira ya da okul ödemesi olabilir
Toplam üç düzenli ödeme talimatından en az birinin fatura, diğerlerinin kira, aidat, okul, servis gibi ödemeler veya HSBC’deki kredi kartı/bireysel emeklilik sistemi ödemeleri ile diğer bankalardaki kredi taksit ödemeleri için verilmesi gerekiyor.

Aylık ve yıllık kazanç tabloları hsbc.com.tr’den takip edilebiliyor
Müşteriler, ödeme talimatlarını verdikleri andan itibaren, her ay yaptıkları düzenli ödemelerin HSBC tarafından takip edilmesinin rahatlığını yaşarken, aynı zamanda sürekli olarak kazanmaya başlıyor. www.hsbc.com.tr adresinden ulaşabilecekleri kazanç tablosu ile aylık ve yıllık olarak ne kadar kazandıklarını izleyebiliyor.

Başvurmak kolay
HSBC’nin büyük adımıyla hemen kazanmak isteyenler, TEKLİF yazıp 4477’ye SMS atarak bilgi alabiliyor, başvuruda bulunabiliyor. Başvurular, HSBC şubeleri,  HSBC İnternet Bankacılığı ve HSBC Telefon Bankacılığı üzerinden de kolaylıkla yapılıyor.

Yorumlar fikirlerini paylaş

Giriş
Bu yazıya ait yorumlar: