AKİB500

ÇAĞIMIZ İLETİŞİM VE İTİBAR ÇAĞI...

Küresel itibarımızı dahilde ve hariçte yönetmek, rekabetin her geçen gün fazlalaştığı bu dönemde büyük bir marifet gerektiriyor.

Kurumlar da insanlar gibi hedefleriyle yaşarlar.

Hedeflerimizi gerçekleştirme sürecinde hayata geçirebildiklerimiz kuşkusuz büyük önem taşırlar...

Günümüzde rekabetteki gücümüz; hayata geçirebildiklerimizi nasıl sunduğumuz, ne kadar anlatabildiğimiz,
kurumsal algımızı ne derece yönetebildiğimizde saklı.

AKİB - AKDENİZ İLK 500 İHRACATÇI FİRMA ARAŞTIRMASI

Akdeniz Bölgesinin ihracatının çatı örgütü olan Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB), 2017 yılı ihracat performansı açısından, İlk 500 firmasını, gerçekleştireceği bir araştırmayla kamuoyuna açıklayacaktır. AKİB İlk 500 İhracatçı Firma Araştırması, AKİB’in sorumluluk alanında bulunan Adana, Mersin, Kayseri, Karaman, İskenderun, Antakya illerini ve bu bölgeler dışında ihracatlarını AKİB’den gerçekleştirmiş firmaları kapsayacaktır.

AKİB’in, 2018 yılı itibari ile başlatacağı ve her yıl yenileyeceği araştırma, “AKİB - AKDENİZ İLK 500 İHRACATÇI FİRMA” adı altında Türkçe ve İngilizce olarak prestijli bir rapor yayını haline getirilecektir. Bu çalışma, Akdeniz Bölgesi ihracatı hakkında yapılan, doğru kaynaklara ve verilere dayalı tek resmi rapor yayını olacaktır. Akdeniz Bölgesi ihracatının performansını tüm Türkiye ve dünyaya anlatacak, etkin bir referans kaynağı olacaktır.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) liderliğinde yürütülen bu araştırma ve rapor yayını, resmi yapısı ile küresel seviyede referans kabul edilmesi ile bir ilk olacak ve Akdeniz Bölgesi ihracatının, ulusal ve uluslararası kurumsal tanıtım materyali olarak etkin bir iletişim kanalı oluşturacaktır.

İletişim: 0212 944 4430 sultankugu@akibbesyuz.org

AKİB500 Haberleri

DİJİTAL DÜNYA